instagram facebook

BRANSOLETKA Z PARACORDU ŻEGLARSKA

Cena: 55 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

Bransoletka ŻEGLARSKA wąska cobra

 

Bransoletka z paracordu w stylu żeglarskim w oplocie wąska cobra. Głównym elementem dekoracyjnym jest zapięcie ze stali nierdzewnej w kształcie kotwicy oraz nierdzewna tarcza z jednym z dwóch motywów do wyboru: z różą wiatrów bądź kotwicą ze sterem. Bransoletka wykonywana jest na indywidualny rozmiar nadgarstka, co gwarantuje idealne dopasowanie. Możliwość wyboru dwóch kolorów paracordu spośród bogatej palety daje szereg wariantów kolorystycznych bransoletki. 

 

Bransoletki z motywem żeglarskim w sklepie paracordprojekt

 

 Zapięcie w postaci kotwicy symbolizuje siłę, stabilność oraz bezpieczeństwo. Zawieszki w krztałcie kompasu (róży wiatrów) oraz kotwicy ze sterem mocno nawiązują do stylu marynistycznego.

  • Oplot : wąska cobra
  • Szerokość oplotu : ok. 19 mm
  • Kolorystyka : 2 kolory paracordu do wyboru
  • Dodatki : zapięcie oraz tarcza ze stali nierdzewnej
  • Czas oczekiwania na realizację : 5-7 dni roboczych

 

 

WYBIERZ KOLORYSTYKĘ BRANSOLETKI WZORUJĄC SIĘ NA PONIŻSZYM SCHEMACIE 


Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij TUTAJ

 

Bransoletki oraz inne wyroby z paracordu wykonywane są w Polsce. Paracord to nylonowa linka, która pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie do spadochronów. Z upływem czasu wytrzymała i praktyczna linka na dobre zagościła na rynku cywilnym. Obecnie paracord wykorzystywany jest w turystyce, militariach, a także na co dzień, począwszy od sznurowadeł skończywszy na galanterii z paracordu. Nasza firma Paracord Projekt wykonuje wyroby z paracordu na zamówienie, według pomysłu Klienta. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, duże zaplecze dodatków i akcesoriów oraz pasję, którą wkładamy w każdy wykonywany produkt.

 

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? NAPISZ DO NAS!

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARACORD PROJEKT Zbigniew Pietrzykowski, e-mail: paracordprojekt@gmail.com w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Bransoletka z paracordu z kotwicą to rodzaj biżuterii, która przedstawia motyw kotwicy jako główny element dekoracyjny. Kotwica jest symbolem siły, stabilności oraz bezpieczeństwa, dlatego tak często jest wykorzystywana w projektowaniu biżuterii. Bransoletka z kotwicą ze sklepu Paracord Projekt może być wykonana z różnych materiałów, takich jak metal, skóra lub sznurek, a kotwica może być wykonana z metalu, kamieni szlachetnych lub innych materiałów. Jest to popularny motyw w biżuterii morskiej. Bransoletki marynistyczne, które można zakupić w sklepie Paracord Projekt to rodzaj biżuterii, który przedstawia motywy związane z morzem i żeglarstwem. Mogą one zawierać symbole takie jak kotwice, łodzie, fale, kompasy, muszle, delfiny lub inne motywy związane z morzem. Bransoletki te są często wykonane z metalu, skóry lub sznurka, a motywy mogą być wykonane z metalu, kamieni szlachetnych lub innych materiałów. Często są one również zdobione złotem lub srebrem. Są one popularne jako pamiątki z wakacji nad morzem, a także jako prezent dla miłośników morza i żeglarstwa.